Motywacja

35 zł
Czas: 4 godz.
Forma: stacjonarnie
Miejsc: 12

Zakres szkolenia

W przygotowaniu.

Forma, miejsce realizacji i koszt szkolenia

Szkolenie odbywa się w formie stacjonarnej (tryb dzienny lub zaoczny):

 • tryb dzienny: zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 17.00-21.00 (wybrany dzień tygodnia)
 • tryb zaoczny (weekendowo): sobota lub niedziela w godz. 10.00-14.00
 • miejsce realizacji: ENTRENO w Szczecinie lub wskazane przez Zamawiającego (w przypadku grup zamkniętych)
 • koszt uczestnictwa: 35,00 złotych netto (Do ceny szkolenia naliczony/dodany zostanie podatek VAT w wysokości 23%). Podana cena obowiązuje przy organizacji szkolenia dla grupy min. 10-osobowej. Cena nie obowiązuje przy organizacji szkolenia w trybie indywidualnym.

Opis szkolenia

 • Szkolenie realizowane jest w systemie jednodniowym (4 godziny).
 • Zajęcia prowadzone są w małych grupach szkoleniowych liczących 10-12 osób.
 • Szkolenie prowadzone jest z wykorzystaniem metod aktywizujących wykorzystując mi. in. miniwykłady, pracę w grupach, technikę burzy mózgów, odgrywania ról, symulacji, gry i zabawy psychologiczne, studia przypadków, dyskusje grupowe. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy, wykładowcy i szkoleniowcy.
 • Możliwe jest opracowanie autorskiego programu szkolenia krótszego/dłuższego (np. jeden/dwa dni szkoleniowe - 8/16 godzin lub więcej) lub połączenie/kombinacja zakresów tematycznych w zależności od potrzeb słuchaczy, na indywidualne zlecenie czy prośbę Zamawiającego (w przypadku grup zamkniętych).

Ramowy program szkolenia

 • W przygotowaniu

Prowadząca

ENTRENO Maja KornelMAJA KORNEL - Trener zmiany osobistej, certyfikowany trener FRIS, trener biznesu, szkoleniowiec, wykładowca, doradca zawodowy, doradca psychospołeczny, doradca personalny, socjolog. Właścicielka ENTRENO Kursy Szkolenia Doradztwo zawodowe oraz dyrektor Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego i Kształcenia Praktycznego ENTRENO www.majakornel.pl

Od ponad 12 lat prowadzi szkolenia, treningi, warsztaty z zakresu umiejętności miękkich (m.in. komunikacji interpersonalnej, współpracy w zespole, stresu i technik jego redukcji, autoprezentacji, asertywności) oraz zajęcia aktywizujące przygotowujące młodzież do wejścia rynek pracy oraz dorosłych do zmiany zawodu lub charakteru pracy. Bada predyspozycje i preferencje zawodowe swoich Klientów, aby praca przynosiła jak największą satysfakcję i była realizacją ich pasji. Posiada wieloletnie doświadczenie w planowaniu, wdrażaniu i realizacji szkoleń, w tym w ramach projektów współfinansowanych przez Unię Europejską. Prowadzi autorskie szkolenia i projekty edukacyjno-rozwojowe dla osób prywatnych oraz firm. W pracy zawodowej stara się być inspiracją do pozytywnej zmiany w życiu swoich Klientów, motorem do rozwoju oraz dawać im wsparcie i energię do działania i pracy nad sobą. Wciąż sama się uczy, ale i naucza z takim samym entuzjazmem.
Autorka unikatowego programu nauczania kursu on-line „Doradca zawodowy”, realizowanego na platformie edukacyjnej ENTRENO.

Dokonywanie rezerwacji

Dla Państwa wygody rezerwacje, zapisy i zgłoszenia na kursy, szkolenia i warsztaty przyjmujemy:

 • telefonicznie: tel. +48 697 985 956
 • pocztą elektroniczną: e-mail: biuro@entreno.pl
 • za pomocą formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie (po kliknięciu "zgłoś się" na zdjęciu głównym)
 • osobiście (w naszej placówce).

Wybrane kursy i szkolenia

 x 

Nie wybrano kursu/szkolenia
2009-2021 © ENTRENO Maja Kornel - Placówka Kształcenia Ustawicznego i Kształcenia Praktycznego
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος