Wybierz interesujący cię kurs lub szkolenie

1080 zł
Czas: 36 godz.
Forma: stacjonarnie | e-learning | blended learning
Miejsc: Ostatnie -5!
Zobacz szczegóły

Kurs na doradcę zawodowego - zakres I

Zakres I obejmuje zagadnienia podstawowe przydatne do wykonywania zadań zawodowych doradcy zawodowego, tj. "Warsztat pracy doradcy zawodowego". Uczestnicy kursu otrzymują Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane wg wzoru określonego rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego osób dorosłych w formach pozaszkolnych.
1350 zł
Czas: 52 godz.
Forma: stacjonarnie | e-learning | blended learning
Miejsc: Ostatnie -4!
Zobacz szczegóły

Kurs na doradcę zawodowego - zakres II

Zakres II obejmuje zakres tematyczny: "Warsztat pracy doradcy zawodowego oraz prowadzenie indywidualnego doradztwa zawodowego w formie konsultacji". Uczestnicy kursu otrzymują Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane wg wzoru określonego rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego osób dorosłych w formach pozaszkolnych.
1350 zł
Forma: stacjonarnie | e-learning | blended learning
Czas: 52 godz.
Miejsc: Ostatnie -13!
Zobacz szczegóły

Kurs na doradcę zawodowego - Zakres III

Zakres III obejmuje zakres tematyczny: "Warsztat pracy doradcy zawodowego oraz prowadzenie grupowego doradztwa zawodowego w formie warsztatów". Uczestnicy kursu otrzymują Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane wg wzoru określonego rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego osób dorosłych w formach pozaszkolnych.
1750 zł
Czas: 68 godz.
Forma: stacjonarnie | e-learning | blended learning
Miejsc: Ostatnie -10!
Zobacz szczegóły

Kurs na doradcę zawodowego - zakres IV

Zakres IV obejmuje "Warsztat pracy doradcy zawodowego, prowadzenie indywidualnego doradztwa zawodowego w formie konsultacji oraz prowadzenie grupowego doradztwa zawodowego w formie warsztatów." Do kursu online dołączamy GRATIS: e-szkolenie "Gry i zabawy psychologiczne wykorzystywane w grupowym doradztwie zawodowym i w kształceniu osób dorosłych". Uczestnicy kursu otrzymują Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane wg wzoru określonego rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego osób dorosłych w formach pozaszkolnych.

Wybrane kursy i szkolenia

 x 

Nie wybrano kursu/szkolenia

 

Moja koleżanka poszła na studia podyplomowe z doradztwa zawodowego. Ja skorzystałam z kursu online. Okazało się, że zakres tematyczny kursu jest szerszy niż studiów!  I do tego wcześniej skończyłam niż ona. Pozdrawiam i polecam innym!

Mariola P. (Kurs na doradcę zawodowego - online)
2009-2021 © ENTRENO Maja Kornel - Placówka Kształcenia Ustawicznego i Kształcenia Praktycznego
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος